Licencja

Ostatnie wpisy:


Ostatnie komentarze:

igor - Past perfect
Wed, 17 Apr 2019 18:03
@nostalgia dziedziczona Anecadata: jeden kolega gra...

janek.r - Cel - pal
Sat, 13 Apr 2019 09:26
Wańkowicz tak wspominał: Zaszedłszy do naszego...

Boni - Past perfect
Wed, 10 Apr 2019 20:22
@telemach Ja stoję mniej więcej tam gdzie Aniou,...

janek.r - Past perfect
Wed, 10 Apr 2019 16:25
Jednak nostalgia jest selektywna. Płyty winylowe to...

tyz_Aniou - Past perfect
Wed, 10 Apr 2019 09:58
Nie odróżniałbym specjalnie nostalgii i tęsknoty za...

telemach - Past perfect
Wed, 10 Apr 2019 00:51
Nie mylmy nostalgii i tęsknoty za światem...

Boni - Past perfect
Mon, 8 Apr 2019 20:13
@telemach, nostalgia Coś w tym jest, co mówisz,...

telemach - Past perfect
Mon, 8 Apr 2019 13:43
>>>trudno nie zauważyć, że fejsbuk to nie...

telemach - Cud nie-pamięci
Sun, 24 Feb 2019 01:36
100% zgody. Z wyjątkiem tego, że co "nikogo prawie"...

Boni - Cud nie-pamięci
Sat, 23 Feb 2019 10:22
@telemach O, Telemach jak żywy! ;) Prawda. Ale...


Rollka:

Blog de Bart
Ceàrdach
Co lepsze kawałki
Ekskursje w dyskursie
Inżynieria Wszechświetności
Nameste blog
Ogólna teoria
pattern recognition
Polska-NRD-Niemcy-Świat
snafu
Teklak
Utilitymon
Wrzutnia nocna

Inne:

inSitu - pudełko z obrazkami
Eat me. Drink me.
Szrot nasz codzienny
EVA prawdé ci powié
PolitMapValid HTML 4.01 Strict

Valid CSS

powered by PHP

Wpisy    Losowo    Autor    Rejestracja    Zgłoś błąd
RSS blog   RSS komentarzeAutor: Boni
Kiedy: 2012-08-11, sobota
Tagi:  prawałki, hejt
___________________________________
(notka i komentarze są automatycznym importem z Bloxa, w razie rażących błędów proszę o info na boniWYTNIJ@clouds-forge.eu)

(na melodię "W domach z betonu" Martyny Jakubowicz, oczywiście:)


Obudziłem się później niż zwykle
Wstałem z łóżka, w necie było o muzykach
Najpierw wzułem koszulę, potem trochę czytałem
I przez chwilę się czułem jak


 


wtf


 


A było to tak: ogarnęło mnie nagłe i niespodziewane poczucie przemijania sierpniopadowego, i że życie mnie omija i przecieka gdzieś obok. Ale nie, że moje życie czy przemijanie, no co wy, tylko, że może tam w szerokim świecie coś się ciekawego dzieje, a ja tu w dziupli, taki zacofany i wykluczony; na wsi, że weś.


Więc poszedłem, i zaprawdę powiadam wam, ujrzałem, co mnie omija: wynurzenie się spod mułu Byłego Czołowego Muzyka Któremu Odwaliło Na Starość, czyli Kukiz Robi Se Tanią Reklamę; wierszówkę Dawniej Lewicującej Odpowiedzialnej Głowy Rodziny, czyli Orliński Rzuca Gównem Kukiza W Wentylator A Może Wprost Przeciwnie; po czym przejrzałem rozpryski via blip czy via cośtam, czyli na przykład Portale Których Istnienie Warto Wyprzeć z komentatorem którego Główny Problem Z Głową Leży Gdzie Indziej (i z tego portalu niechcący dowiedziałem się też, że Dzieci Nie Powinny Oglądać Tuby Bez Rodziców Bo Potem Erotycznie Przerażone Komentują); tudzież o istnieniu Ludzi Którzy Z Mozołem Budują Swój Brand w setce miejsc sieci, a Co Następne, To Bardziej Zdupne.


I gdzieś tak w okolicach stronki na temat Muzyki O Kobiecej Dominacji Metalicznych Dzwonów Rurowych, zrobiło mi się zdecydowanie jak na obrazku.


Więc zrobimy tak - wy sobie bierzcie w pizdu te całe internety i cieszcie się z tego wszyscy, a ja może jednak zadowolę się badaniem różnic jakości modułów zapłonowych do 27 letnich samochodów, tudzież jakości zakręcania buteleczek z chwastoxem, ok? Albo coś posprzątam może lepiej. I wszystko będzie dobrze.


 


(PS1. Skredytowałbym obrazek, ale sorki, ni chu nie wiem gdzie go kiedyś znalazłem, i jakoś byłem pewien, że się przyda


PS2. Jedyny maciupeńki jasny punkcik prasówki-portalówki, to że dowiedziałem się o nowej płycie Dead Can Dance. Mikroprofit !!11)2012/08/11 17:35:29
Ja miałem ostatnio dużo bardziej traumatyczne przeżycie sieciowe - wdałem się w dyskusję z jednym gościem na forum, a ten rozwinął zaraz pełne spektrum typowych zachowań mocnego trolla - mnóstwo postów, konfabulacja, pisał raz A a raz nie A, że niby chce mnie zdezorientować, pisał jak to ja nie mogę spać bo myślę co mu odpowiedzieć na jego genialne posty, itd. Niby nic specjalnego, w Usenecie takich było na kopy, ale po czwartym moim poście dotarło do mnie, że przy tym gościu sławetny Expert to okaz zdrowia psychicznego. Mój rozmówca wymagałby natychmiastowej hospitalizacji - na przykład po chwili zaczął sobie z drugiego konta pod innym nickiem gratulować jak to sobie doskonale z tym idiotą (znaczy ze mną) poradził.
I jeszcze sobie uświadomiłem, że dyskutując z tym ewidentnie chorym człowiekiem podbijałem sobie ego. Powiedz mi drogie Bravo #jakterazżyć.


Boni
2012/08/11 18:27:42
@cmoscmos

Fakt, dyskusje trafiają się zdupne, a człowiek robi się na starość miększy niż w czasach usenetu łupanego, i ma się kaca potem. Od pewnego czasu staram się w ogóle mniej dyskutować z dziećmi sieci, co czasem kończy się albo w tym stylu albo, że wypisuję się w ogóle (jak z forum pewnych samochodów nie tak dawno, gdzie czułem się jakbym zapisał się do motoryzacyjnego oddziału Młodzieży Wszechpolskiej skrzyżowanego z przedszkolem, z którego uciekła skokiem przez okno z 30 piętra przedszkolanka, ale przed skokiem zostawiła wychowankom kufereczek stóweczek, żeby mieli za co się bawić i czym mierzyć swoje małe siurki).

Ostatnio to chyba poprawiam tylko bardzo grube błędy techniczne czy fizyczne, no dobra, czasem się pochylam z uczuciem nad wyjątkowo głupimi pomysłami (lokata w AmberGold w kwietniu...), ale staram się w 2-3 postach i żartem, bo jak więcej i serio, to może skończyć się źle, szczególniej dla mojego dobrego samopoczucia, oczywiście.

BTW kiedyś tak se pomyślałem, jak my, stare konie, spaczyliśmy niewinne umysły następnego pokolenia tym całym usenetem i szczególniej sf-f... normalnie dostałem wyrzutów sumienia, jak mogłem to zrobić np. takiemu MRW ;)


2012/08/12 10:00:26
"mrw"

Ale co chcesz od mrw. Trochę odjechany, ale w porównaniu do innych dziecisieci? Owszem, mam do niego pretensję, bo określił moje opowiadania jako "prawicową pornografię".

rebelya.pl/post/2380/memches-co-jest-u-orlinskiego-do-zmonetyzowania

"brutalnie parodiuje enkawudzistów mordujących polskich oficerów"

Doszedłem do tego ustępu (nomen omen) i mi opadło


Boni
2012/08/12 11:53:10
@janekr
"Ale co chcesz od mrw."

Ależ nic. Po prostu kiedyś sobie uświadomiłem, że te 10-15 lat temu na np. sf-f między starymi zblazowanymi skurczybykami jak WO, PWC, MEH, itp., i może też mua, plątały się 15-20 letnie delikatne dzieciaki, no i pewnie je troszkę spaczyło. I czasem się wstydzę.

@rebelya
"Doszedłem do tego ustępu (nomen omen) i mi opadło"

Ja sobie wyobraziłem, co i jak ten gość naprawę myśli i jak widzi świat, jeśli taki bełkot nienawiści, i to zakładając ze dwa przeczytania i wygładzenia, w ramach redakcji, publikuje. No i natychmiast uciekłem z krzykiem do pierwszego z brzegu linka komentarzy ze szpalty po prawej, czyli jak to dzieci sieci na tubie zobaczyły "piekła "tańca"". Thats I call "z deszczu pod rynnę", ale nic to.

Engine: Anvil 0.88   BS 2012-2018