Licencja

Ostatnie wpisy:


Ostatnie komentarze:

igor - Past perfect
Wed, 17 Apr 2019 18:03
@nostalgia dziedziczona Anecadata: jeden kolega gra...

janek.r - Cel - pal
Sat, 13 Apr 2019 09:26
Wańkowicz tak wspominał: Zaszedłszy do naszego...

Boni - Past perfect
Wed, 10 Apr 2019 20:22
@telemach Ja stoję mniej więcej tam gdzie Aniou,...

janek.r - Past perfect
Wed, 10 Apr 2019 16:25
Jednak nostalgia jest selektywna. Płyty winylowe to...

tyz_Aniou - Past perfect
Wed, 10 Apr 2019 09:58
Nie odróżniałbym specjalnie nostalgii i tęsknoty za...

telemach - Past perfect
Wed, 10 Apr 2019 00:51
Nie mylmy nostalgii i tęsknoty za światem...

Boni - Past perfect
Mon, 8 Apr 2019 20:13
@telemach, nostalgia Coś w tym jest, co mówisz,...

telemach - Past perfect
Mon, 8 Apr 2019 13:43
>>>trudno nie zauważyć, że fejsbuk to nie...

telemach - Cud nie-pamięci
Sun, 24 Feb 2019 01:36
100% zgody. Z wyjątkiem tego, że co "nikogo prawie"...

Boni - Cud nie-pamięci
Sat, 23 Feb 2019 10:22
@telemach O, Telemach jak żywy! ;) Prawda. Ale...


Rollka:

Blog de Bart
Ceàrdach
Co lepsze kawałki
Ekskursje w dyskursie
Inżynieria Wszechświetności
Nameste blog
Ogólna teoria
pattern recognition
Polska-NRD-Niemcy-Świat
snafu
Teklak
Utilitymon
Wrzutnia nocna

Inne:

inSitu - pudełko z obrazkami
Eat me. Drink me.
Szrot nasz codzienny
EVA prawdé ci powié
PolitMapValid HTML 4.01 Strict

Valid CSS

powered by PHP

Wpisy    Losowo    Autor    Rejestracja    Zgłoś błąd
RSS blog   RSS komentarzeAutor: Boni
Kiedy: 2014-03-29, sobota
Tagi:  lewałki, hejt
___________________________________
(głupawka na tle zajrzenia na Wyborczą "co tam ciekawego w PL na tydzień przed wizytą")

Na dzień świętego Józefa przed wójtem Mariuszem stanęła Małgorzata i zeznała dobrowolnie jak to w wieku lat szesnastu została zgwałcona przez inkuba, który rzucił ją związaną na ziemię z workiem na głowie, po czem wziął ją bezbożnie od tyłu. Podobne wypadki zdarzały się jej wielokrotnie, przez lata, z wieloma inkubami i innymi demonami, a mistrzowie im przy tym przygrywali. Demony te namawiały ją nieustannie do nierządu sprzecznego z prawem ludzkim i boskim. Szatanów nazwała po imieniu i zeznała jak byli ubrani i gdzie mieszkali. Z szatańskich sztuczek czasem jej się zwidywało, że to młodzi znajomi mężczyźni sprośnie żartują albo opowieści snują, ale tak naprawdę to inkuby były.

- Okazuje się, że można zgwałcić kobietę, można to robić wielokrotnie i można uniknąć kary. Co więcej: w majestacie prawa. Nikt nie będzie miał o to do nas pretensji - zadumał się wójt Mariusz.

Na to starszy ławnik siedzący opozad nieśmiało zauważył, że przecie to prawo szatańskie a nie świeckie i pretensje to chyba do szatana i pomiotów jego a nie do urzędu i prawa, a najpewniej - pretensje do młodego wieku, co bajki od czynów, a czarów od faktów nie odróżnia; ale jak dostał raz a dobrze w pysk, to zaraz przestał szanownemu wójtowi w monologu przeszkadzać.

- I któż temu winien? - zadumał się ponownie wójt Mariusz, bo lubił dumać.

Na to ksiądz dobrodziej Michał Radomił walnął swoją ciężką łapą w stół, aż się szklanice starbuksowe przewróciły.

- Toć zawsze mówiłem, że fandom, bezbożny fandom winien! - zapienił się pleban, kiedy wójt Mariusz ze smutkiem obserwował rozlane trunki.

- Dobrodzieju, nie unosi się waszmość, bo tu sąd świecki, a nie biskupi i miedzy te wasze spory o fandomy takie i otakie ja się wpychać nie mam zamiaru... - rzekł wyjątkowo roztropnie wójt.

- A mnie brzydzi reakcja wielu świeckich na ten tekst. Brzydzą mnie osoby, które za najważniejszy problem uznały wizerunek pijarowy fandomu. Brzydzą mnie osoby, które w kilometrowych facebookowych dyskusjach dowodzą, że nigdy nie spotkały się z problemem, więc on nie istnieje - grzmiał pleban.

Jakiś ławnik zauważył, że nie każdy problem, który mają szesnastolatki istnieje, a nawet - warto na niego tracić czas wójta i ławy, ale zaraz ujęto go za hajdawery i chybko wyrzucono ze znajomych. Reszta ławników siedziała po tym cicho, zresztą, tak naprawdę, nie bardzo mieli pojęcia o czym mowa, gdyż wypis zeznań Małgorzaty kosztował groszy praskich pięć, więc mało kto je czytał; nawet jeśli jeszcze umiał czytać.

- Nie może być tak, że młodzi snują opowieści, których nie da się odróżnić od czynów diabelskich! Furda zresztą czyny czy opowieści, emocje, emocje nieszczęsnej Małgorzaty i jej podobnych, te sa najprawdziwsze i trzeba je chronić! I problem, problem jest najważniejszy! - rozpędzał się Michał Radomił niczym zaprzęg poszóstny - Brzydzą mnie ci, którzy mówią, że problem owszem, istnieje, ale to przecież nie problem, bo takie jest życie albo jak się nie podoba, to wyjdź! Nie ma przecież wyjścia od inkubów i sukkubów i całej reszty głosów w głowie!

Potem jeszcze długo i głośno dobrodziej zastanawiał się czemu o problemie nie napisała żadna gazeta branżowa i inne sądy nie donosiły, jak powinny - była to niechybnie zmowa i spisek w celu legalizacji gwałtu. Wielu ławników zaszurało, że skoro nikt nie donosił, to może jednak problemu nie ma? Ale zaraz odjęto im głos, i obrady zakończono dekretem, że wnioski spisane z gadki wójta i plebana, tudzież wyjątki co pikantniejsze z zeznań Małgorzaty, przybijać należy po rozstajnych drogach przez niedziel sześć.

Po czym wójt z plebanem i sekretarzem podzieli miedzy siebie cztery talary srebrem, które kiedyś pobierał przy rozwiązywaniu problemów kat, ale którego stanowisko zostało, dzięki Bogu, zlikwidowane - z największym pożytkiem bodaj dla samej Małgorzaty.

mgr Sianko
Sun, 30 Mar 2014 19:41:15
A gdzie się teh drama odbywa?

Boni avatar Boni
Sun, 30 Mar 2014 20:28:55
Na wyborcza.pl, w pierwszym akapicie notki jest link

mgr Sianko
Mon, 31 Mar 2014 15:10:23
Ale Michio tak na serio czy trolował?

Boni avatar Boni
Mon, 31 Mar 2014 15:46:09
A skąd ja mam wiedzieć, wiem tyle co gaz-wyb cytuje; zresztą, od dawna nie wiem kiedy on trolluje a kiedy nie.
Engine: Anvil 0.88   BS 2012-2018